O nas

Albi-Tech

Kilka słów o naszej firmie

Albi-Tech powstało w 2016 roku w celu zaspokojenia potrzeby specjalistycznych usług w zakresie inżynierii, przez odbiorców ze wschodniej polski. Głównym założeniem działalności firmy jest umożliwienie małym i średnim przedsiębiorstwom, przeprowadzenie prac w zakresie Badania i Rozwoju nowych produktów lub modernizacji już istniejących.

Dodatkowo ważne dla nas jest, aby w polskich firmach pracowali wykwalifikowani pracownicy. W tym celu, we współpracy z nalepszymi specjalistami w kraju, stworzyliśmy szereg szkoleń, umożliwiających wzrost kompetencji i umiejętności Państwa pracowników.

Trzecim filarem naszej działalności jest projektowanie i produkcja stanowisk linii technologicznych (np. montażowych), przyrządów pneumatycznych, maszyn oraz organizacja całych linii.

Ostatnim punktem jest specjalistyczne doradztwo inżynierskie, w zakresie uruchamiania i obsługi maszyn, optymalizacji produkcji, orgaznizacji zgłoszeń patentowych oraz opinii badawczo-naukowej niezbędnej do pozytywnego rozpatrywania projektów unijnych.

W 2017 roku w celu integracji wschodniej i zachodniej części Polski oraz zwiększenia możliwości oferowanych usług i produktów otwarta została filia firmy, mieszcząca się w Wrocławskim Parku Technologicznym.

Dlaczego my:

Pewność i zaufanie

Oferowane przez nas usługi i produkty wykonujemy z najwyższą dbałością, aby rezultatem była najwyższa jakość

Najlepsi współpracownicy

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, naukowacami i firmami w kraju

Uczciwe warunki

Warunki współpracy oferowane przez naszą firmę są klarowne i korzystne dla obu stron

Nasza działalność