Witamy

Kim jesteśmy

Albi-Tech powstało w 2016 roku w celu zapewnienia specjalistycznych usług w zakresie inżynierii, przedsiębiorcom z całej Polski. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pracach B+R (R&D), optymalizacji technologii i produktu, doradztwie inżynierkim i specjalistycznych szkoleniach.

Pracujemy, aby przedsiębiorstwa, zarówno te małe, jak i duże, miały możliwość rozwoju swoich produktów i technologii, wspierając je w opracowywaniu innowacji oraz prowadząc badania laboratoryjne.

Ponadto, jesteśmy profesjonalnym biurem konstrukcyjnym, obsługujących klientów z całej Europy.

Posiadamy wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015

Nasze usługi zbudowane są na 3 filarach, jakimi są:

Pasja

Wiedza

Doświadczenie

Historia

Albi-Tech powstało w 2016 roku w celu zaspokojenia potrzeby specjalistycznych usług w zakresie inżynierii, przez odbiorców ze wschodniej polski. Głównym założeniem działalności firmy jest umożliwienie małym i średnim przedsiębiorstwom, przeprowadzenie prac w zakresie Badania i Rozwoju nowych produktów lub modernizacji już istniejących.

Dodatkowo ważne dla nas jest, aby w polskich firmach pracowali wykwalifikowani pracownicy. W tym celu, we współpracy z nalepszymi specjalistami w kraju, stworzyliśmy szereg szkoleń, umożliwiających wzrost kompetencji i umiejętności Państwa pracowników.

Oferujemy specjalistyczne doradztwo inżynierskie, w zakresie uruchamiania i obsługi maszyn, optymalizacji produkcji, orgaznizacji zgłoszeń patentowych oraz opinii o innowacyjności niezbędnej do pozytywnego rozpatrywania projektów unijnych.

Jesteśmy również profesjonalnym biurem konstrukcyjnym, obsługującym klientów z Polski i Europy. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę konstruktorów oraz zaawansowane systemy CAD i MES.

Ponadto, projektujemy i wykonujemy prototypy urządzeń, stanowiska linii technologicznych (np. montażowych), przyrządy pneumatyczne, maszyny oraz organizujemy kompletne linie technologiczne.

W 2017 roku w celu integracji wschodniej i zachodniej części Polski oraz zwiększenia możliwości oferowanych usług i produktów otwarta została filia firmy, mieszcząca się w Wrocławskim Parku Technologicznym.

W 2020 firma Albi-Tech Sebastian Białasz została przekształcona na ALBI-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W 2023 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2015.

Oferowane przez nas usługi i produkty wykonujemy z najwyższą dbałością, aby rezultatem była najwyższa jakość, co potwierdza posiadany certyfikat ISO 9001:2015

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, naukowacami i firmami w kraju

Warunki współpracy oferowane przez naszą firmę są klarowne i korzystne dla obu stron

Pracujmy razem!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Razem osiągniemy sukces!

Kontakt!